logo
Infolinia: (+48) 513 300 800
Szanowny Użytkowniku
Począwszy od 1 lutego 2024 roku możliwość korzystania z serwisu Pozyczkolandia.pl wymagać
będzie od wszystkich jego użytkowników wnoszenia miesięcznej opłaty abonamentowej w wysokości 49 złotych.
Bez wnoszenia abonamentu nadal zachowasz dostęp do swoich otwartych i zamkniętych wniosków oraz do swojej historii pożyczek.
Wprowadzenie abonamentu ma na celu umożliwienie rozbudowę serwisu oraz poprawę jakości jego obsługi.
Weź pożyczkę
Aktualności
18-01-2016 - Weryfikacja tożsamości obowiązkowa

Uprzejmie informujemy, że w trosce o najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, z dniem 18 stycznia 2016 roku w celu wystawienia wniosku o pożyczkę wymagana jest również obowiązkowo weryfikacja tożsamości użytkownika. W celu wykonania weryfikacji tożsamości należy zamówić weryfikację w zakładce "weryfikacje" https://pozyczkolandia.pl/weryfikacja_tozsamosci_uzytkownika.html przesyłając zdjęcie swojej twarzy z trzymanym w ręku aktualnym dowodem osobistym. Należy upewnić się, że zdjęcie i dane w dowodzie są dobrze widoczne w celu zweryfikowania, a zdjęcie w dowodzie osobistym znacząco nie odbiega od aktualnego wizerunku twarzy. Wykonanie tej weryfikacji jest bezpłatne i jest czynnością jednorazową.

04-03-2015 - Zmiana oprocentowania pożyczek

W związku z obniżeniem stóp procentowych przez RPP, maksymalne oprocentowanie pożyczek na Pożyczkolandia.pl z dniem 5 marca 2015 roku ulega zmniejszeniu do 10% w skali roku.

06-12-2014 - Nowy numer konta bankowego

Szanowni Użytkownicy. Z przyjemnością informujemy, że z dniem dzisiejszym w celu ułatwienia obsługi zamówień weryfikacji numerów rachunków bankowych oraz zakupu punktów rozpoczęliśmy współpracę z Mbank. Aktualne Konto w IdeaBank będzie czynne do dnia 31 grudnia 2014 roku. Numery obydwu naszych kont bankowych wyświetlą się Państwu za każdym razem podczas zamawiania weryfikacji konta bankowego oraz zamówienia na zakup punktów. Z poważaniem Zespół Pożyczkolandia.pl

09-10-2014 - Zmiana oprocentowania pożyczek w serwisie Pożyczkolandia.pl od 9 października 2014 roku

Szanowni Użytkownicy W związku z obniżeniem stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej na posiedzeniu w dniu 8 października 2014 roku , maksymalne oprocentowanie pożyczki w serwisie Pożyczkolandia.pl zmaleje do 12%. Nowe niższe oprocentowanie pożyczek będzie obowiązywało od dnia 9 października 2014 roku.

14-03-2014 - Program "Gwarancja Ochrony Kapitału"

Jako jedyni na rynku wprowadziliśmy produkt zapewniający ochronę zainwestowanego kapitału przez wszystkich inwestorów.Ogólne warunki produktu dostępne na: https://pozyczkolandia.pl/gwarancja_ochrony_kapitalu.html

17-01-2014 - BEZPŁATNA WINDYKACJA

Już teraz dla naszych wszystkich inwestorów super warunki.Dla podniesienia bezpieczeństwa naszych inwestorów wszystkie czynności windykacyjne w zakresie obsługi inwestycji na portalu Pożyczkolandia.pl zapewniane przez profesjonalną firmę windykacyjną "Serwis" Andrzej Worona prowadzone są absolutnie bezpłatnie.

28-10-2013 - Wielki start

Mamy zaszczyt ogłosić, że już ruszył portal pożyczek społecznościowych Pożyczkolandia.pl.
Mamy nadzieję, że każdemu użytkownikowi naszego portalu uda się pożyczać pieniądze na korzystnych warunkach oraz uzyskiwać wysokie stopy zwrotu z inwestycji.
Wszystkim naszym przyszłym użytkownikom życzymy samych sukcesów.
Pozdrawiamy
Zespół portalu Pożyczkolandia.pl