logo
Infolinia: (+48) 513 300 800
Szanowny Użytkowniku
Począwszy od 1 lutego 2024 roku możliwość korzystania z serwisu Pozyczkolandia.pl wymagać
będzie od wszystkich jego użytkowników wnoszenia miesięcznej opłaty abonamentowej w wysokości 49 złotych.
Bez wnoszenia abonamentu nadal zachowasz dostęp do swoich otwartych i zamkniętych wniosków oraz do swojej historii pożyczek.
Wprowadzenie abonamentu ma na celu umożliwienie rozbudowę serwisu oraz poprawę jakości jego obsługi.
Weź pożyczkę
Poradnik dla pożyczkobiorców

1. Pamiętaj, że zadłużać należy się rozsądnie. Czasami łatwiej jest zaciągnąć pożyczkę ale ze spłatą są problemy co może rodzić konsekwencje finansowe i prawne na wiele lat.

2. Staraj się nie przesyłać dokumentów bezpośrednio do zainteresowanych udzieleniem pożyczki. Życie już pokazało, że może się to okazać zwykłym wyłudzeniem danych.

 

3. Spłacanie swojej pożyczki w terminie i korzystanie z dodatkowych weryfikacji pozwoli Ci na zmniejszenie pobieranych przez serwis prowizji, uwiarygodnienie swojej sytuacji zawodowej oraz finansowej, co przełożyć się może na znaczne obniżenie oprocentowania oraz bonusu podczas zawierania kolejnych umów pożyczek

4. Jeżeli widzisz, że będziesz miał problemy ze spłatą zbliżającej się raty lub pożyczki, nie zwlekaj z kontaktem do pożyczkodawcy w celu uzgodnienia możliwości zawarcia aneksu o przedłużenie pożyczki, to uchroni Cię przed niepotrzebnym stresem i kosztami monitów i windykacji.

5. Nie staraj się podawać jakichkolwiek nieprawdziwych danych lub ukrywać inne zadłużenia. W przypadku ujawnienia takich przypadków pożyczkodawca ma prawo zgłosić taki fakt odpowiednim służbom.

Życzymy udanych i rozsądnych decyzji

Zespół Pożyczkolandia.pl